Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
AUTORIZĒTIES
PRODUKTU KATEGORIJAS
IZVĒLNE
01E971F0-FFCF-4A0A-9EFE-ED4CC8CE8C5B
5EE898B2-18B2-4A15-8671-3F711A5C7F94
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
CD82F479-4FAF-4681-9692-7B28D3DD5D8D Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
BIBS KNUPĪŠI
Rāda 1-12 no 24 precēm

Mūsu e-veikala mazuļu ikdienas lietu piedāvājumā atradīsiet BIBS knupīšus.

Jaunajiem vecākiem bieži vien rodas jautājums, kādu tieši knupīti izvēlēties savam mazulim. Droši varam teikt, ka BIBS knupīši būs labākā izvēle jūsu mazulim. Katrs bērns ir atšķirīgs, tāpēc neviens izmērs vai forma nav pareiza vai nepareiza. Zīdaiņiem ir dažādas vēlmes un atšķirīga mutes anatomija, tāpēc BIBS piedāvā dažāda veida knupīšus, lai apmierinātu katra mazuļa vēlmes. BIBS knupīši ir veidoti no 100% dabīgas gumijas. BIBS knupīši ir izgatavoti tā, lai tie maksimāli atgādinātu mates krūts gala formu, līdz ar to māmiņas var būt drošas, ka mazulītim BIBS knupīši derēs un patiks. Pateicoties tam, ka BIBS knupīša pamatne ir ieliekta, tā gandrīz nemaz nesaskaras ar mazuļa ādu ap muti un tā ļauj gaisam plūst un ventilēties, lai nekairinātu mazuļa maigo ādu, kas ir ļoti svarīgi. BIBS knupīši ir ražoti no īpaši mīkstiem materiāliem, tie ir ļoti maigi un patīkami, lai radītu maksimālu komfortu jūsu mazulim. BIBS knupīši ir dizainēti un ražoti Dānijā.

Mūsu e-veikalā atradīsiet vairākas BIBS knupīšu sērijas – Colour, De Lux, Couture, Supreme un Boheme.

Mūsu e-veikalā ir pieejami arī BIBS knupīši, kas paredzēti tieši nakts lietošanai. Tie ir no BIBS Glow sērijas. BIBS knupīša gredzens naktī spīd, atvieglojot vecākiem knupīti atrast tumsā nakts laikā, neslēdzot iekšā istabas gaismu. BIBS knupīša gredzena spīdums ir pavisam maigs, kas netraucēs jūsu mazuļa naksts miegam.

Mēs piedāvājam BIBS knupīšus dažādos izmēros, tas ir, atbilstošus mazuļa vecumam. Izmēri iedalās no 0-6 mēnešiem, no 6-18 mēnešiem un 18+ mēnešiem, kā arī BIBS De Lux knupīšiem ir tikai viens izmērs, kas ir no 0-36 mēnešiem.

BIBS knupīši ir pilnībā droši un 100% brīvi no BPA, PVC un ftalātiem. BIBS knupīši mēdz mainīt formu tikai tāpēc, ka knupīša galiņš ir ražots no dabīgas gumijas, līdz ar to BIBS iesaka knupīti mainīt ik pēc 4-6 nedēļām, sekojot līdzi nolietojumam. Mūsu e-veikalā BIBS knupīšiem atradīsies plašu krāsu un dizainu izvēli. BIBS noteikti ir katrai gaumei. Vairums vecāku ir ļoti iemīļojuši BIBS knupīšus stilīgā dizaina dēļ. Piemēram, meiteņu vecāki ļoti iecienījuši tieši BIBS Boheme knupīšus. BIBS Boheme knupīšu vairogs atgādina skaistu ziedu. BIBS knupīši atbilst Eiropas Savienības prasībām EN1400. Mēs piedāvājam iegādāties BIBS knupīšu komplektus, kuros ietilpst divi BIBS knupīši dažādās krāsās, ļaujot vecākiem izvēlēties knupīti, pieskaņojot to, piemēram, mazuļa apģērbam.

Mūsu e-veikalā BIBS knupīšus variet iegādāties par visdraudzīgākajām cenām.

BIBS ir Dānijas uzņēmums, kas dibināts 1978.gadā ar skandināvu dizaina vērtībām un attiecīgi BIBS knupīši pasaules tirgū ir jau vairāk nekā 40 gadus. Pārbaudīti, kvalitatīvi, droši un mūsdienīgi knupīši jūsu mazulim. No sirds iesakām.

Aicinām iepazīties arī ar citām preču kategorijām mūsu e-veikalā - tur atradīsiet unikālas, attīstošas rotaļlietas un ikdienas lietiņas katrai gaumei. Mūs var atrast arī instagram platformā – zazzaa_kidsshop, kā arī facebook platformā – ZAZZAA_kidsshop. Zibenīga piegāde uz pakomātu vai kurjeru visā Latvijā. “ZAZZAA” mājas ir Jelgavā, tāpēc jelgavniekiem ir priekšrocība katru dienu saņemt sev vēlamo preci.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk