Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
AUTORIZĒTIES
PRODUKTU KATEGORIJAS
IZVĒLNE
01E971F0-FFCF-4A0A-9EFE-ED4CC8CE8C5B
5EE898B2-18B2-4A15-8671-3F711A5C7F94
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
CD82F479-4FAF-4681-9692-7B28D3DD5D8D Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
Little Dutch
Rāda 1-12 no 173 precēm

Mūsu e-veikala rotaļlietu piedāvājumā ir pieejamas LITTLE DUTCH rotaļlietas.

LITTLE DUTCH ir ģimenes uzņēmums, kas dzimis Nīderlandē. LITTLE DUTCH jau vairāk nekā desmit gadus ir izveidojis plašu un daudzpusīgu produktu kolekciju, kas ir vienlīdz interesanti un praktiski, atrodoties mājas vai ceļā. Mūsu veikala piedāvājumā atradīsiet dažādas LITTLE DUTCH rotaļlietas – koka rotaļlietas, mīkstās rotaļlietas, kā arī dažādas spēles un puzles. LITTLE DUTCH rotaļlietas ir izstrādātas ar vislielāko rūpību un uzmanību. Turklāt vecāki var būt pārliecināti, ka katrs gabals ir rūpīgi pārbaudīts. Katram produktam ir pārsteidzošas detaļas, un tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem. LITTLE DUTCH rotaļlietas jūsu bērna ikdienu pārvērtīs jautrā piedzīvojumā. LITTLE DUTCH rotaļlietu pievilcīgais dizains un jautrās krāsas neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu. LITTLE DUTCH rotaļlietas mudina bērnus ļaut vaļu iztēlei un palīdz viņiem praktizēt jaunas prasmes.

Mūsdienās arvien aktuālākas ir attīstošas un bērna vecumam atbilstošas rotaļlietas.LITTLE DUTCH koka rotaļlietas ir krāsotas ar tīrām un ekoloģiski drošām krāsām uz ūdens bāzes. LITTLE DUTCH mīkstās rotaļlietas pārsvarā ir izgatavotas no augstas kvalitātes poliestera un kokvilnas. Mūsu e-veikalā atradīsiet arī LITTLE DUTCH rotaļu teltis jeb “VIGVAM”. Bērniem ļoti patīk rotaļu teltis. Paslēpties no apkārtējiem un rotaļāties teltī ir ļoti aizrojoši. LITTLE DUTCH rotaļu teltis ir arī skaists akcents bērnistabā.

Mūsu e-veikalā atradīsiet LITTLE DUTCH rotaļlietas katram vecumam, sākot no pavisam mazu zīdainīšu interesēm. Pašiem mazākajiem mūsu piedāvājumā atradīsiet mīkstos rotaļu attīstošos paklājiņus. Kad mazulim ir pienācis laiks sākt rotaļāties uz grīdas, palīgā nāks LITTLE DUTCH rotaļu paklājiņi. Tie pieejami dažādās krāsās un dažādos dizainos. Derēs gan puisīšiem, gan meitenītēm. LITTLE DUTCH aktivitātes paklājiņos ietilpst dažādas aktivitātes un dažādas attīstošas rotaļlietiņas, lai mazajam būtu jautri. Jau lielākiem bērniņiem mūsu e-veikalā atradīsiet dažnedažādas attīstošas koka rotaļlietas. Jau ap 2 gadu vecumu bērniem sāk patikt lomu spēles, atdarināt savus vecākus. Piemēram LITTLE DUTCH koka virtuvīte būs unikāla rotaļlieta jūsu mazajam. Kuram gan nepatīk atdarīnāt mammas ikdienu, gatavojot ēst un mazgājot traukus? Mūsu E-veikalā atradīsiet arī dažādas citas lomu spēļu veicinošas rotaļlietas.

Bērna rotaļlietu klāstā nepieciešamas arī puzles, jo tām ir svarīga loma bērna attīstībā. Rotaļāšanās ar puzles gabaliņiem uzlabo roku un acu koordināciju, savukārt puzles gabaliņa novietošana pareizajā vietā ir lieliska nodarbe, lai attīstītu problēmu risināšanas prasmes un loģisko domāšanu.

Pats galvenais, ka visas LITTLE DUTCH rotaļlietas ir kvalitatīvas, kas nozīmē, ka tās būs ilgtspējīgas un rotaļāšanos ar šīm rotaļlietām nodosiet tālāk paaudžu paaudzēm.

LITTLE DUTCH rotaļlietas jūsu bērna ikdienu padarīs laimīgāku. LITTLE DUTCH rotaļlietas būs lieliska dāvana jūsu pašu vai kādam citam bērniņam. No sirds iesakām!

Aicinām iepazīties arī ar citām preču kategorijām mūsu e-veikalā - tur atradīsiet unikālas, attīstošas rotaļlietas un ikdienas lietiņas katrai gaumei. Mūs var atrast arī instagram platformā – zazzaa_kidsshop, kā arī facebook platformā – ZAZZAA_kidsshop. Zibenīga piegāde uz pakomātu vai kurjeru visā Latvijā. “ZAZZAA” mājas ir Jelgavā, tāpēc jelgavniekiem ir priekšrocība katru dienu saņemt sev vēlamo preci.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk