Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
AUTORIZĒTIES
PRODUKTU KATEGORIJAS
IZVĒLNE
01E971F0-FFCF-4A0A-9EFE-ED4CC8CE8C5B
5EE898B2-18B2-4A15-8671-3F711A5C7F94
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
CD82F479-4FAF-4681-9692-7B28D3DD5D8D Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
Mushie
Rāda 1-12 no 231 precēm

Mūsu e-veikals ir izveidojis ciešu un draudzīgu sadarbību ar zīmolu “Mushie”. “ZAZZAA” ir par to, ka katrs bērns ir pelnījis labāko dzīves sākumu, tieši tāpēc, mēs piedāvājam savai auditorijai “Mushie” produktus.

Pirmajos dzīves gados tiek izveidots pamats, uz kura jābūvē visa pārējā bērna dzīve. Mīlestības un drošības sajūta ir būtisks pamatelements bērna spējai veidot ciešas saites un satikt pasauli ar pārliecību un zinātkāri vēlākā dzīvē. “ZAZZAA” cenšas sniegt mazuļiem vislabāko dzīves sākumu. Mūsu piedāvātā zīmola “Mushie” klāsta produkti ir izstrādāti, lai attīstītu bērna instinktus un iedzimtās vajadzības, tādējādi veicinātu bērnu attīstību kopveselumā. “Mushie” produkti ir kvalitatīvi, bez kaitīgām sastāvdaļām.

“Mushie” ietver dažādas rotaļlietas, kas attīsta iztēli, motoriku, loģisko domāšanu, sociālās iemaņas, intelektuālo un radošo attīstību, kā arī sīko pirkstu muskulatūru, kas ir viens no svarīgākajiem attīstošajiem pamatelementiem bērnu raitai valodas attīstībai.

Piedāvājumā pieejami arī “Mushie” ēšanas trauki bērniem, piemēram, silikona un polipropilēna veidoti – bļodas, šķīvji, galda piederumi (dakšas, karotes), krūzes, galda paliktņi, ēšanas lacītes, uzkodu trauciņi. “Mushie” silikona trauki ir īpaši maigi, viegli mazgājami, droši.

“Mushie” ir vēl daudz dažādi produkti, piemēram, silikona pirksta zobu birstes un mācību zobu birstes ar īpaši mīkstiem sariņiem, arīdzan rotaļlietas – silikona graužam mantas (lauvas, kaķu, suņu, koalas, bumbu, mākonīšu u.c.) atveidotas, polipropilēna veidotas piramīdas dažādās krāsās (attīsta loģisko domāšanu) un trauciņi torņu būvēšanai (sekmē prasmi šķirot pēc lielumiem, krāsas, formas).

“ZAZZAA” e-veikalā pieprasītākā “Mushie” rotaļlieta ir spiežamais zieds, telefons vai krāsu palete, kas attīsta pirkstu sīko muskulatūru. No daudziem vecākiem esam saņēmuši ziņas, ka tieši šīs “Mushie” spiežamās rotaļlietas ir bērnam palīdzējušas valodas raitākai attīstībai. “ZAZZAA” ļoti rūp arī pašu mazāko mazulīšu intereses, tāpēc piedāvājam arī ikdienas lietiņas, kas atvieglo gan mazā bērna, gan māmiņas ikdienu, piemēram, “Mushie” knupīšu turētājus, “Mushie” silikona knupīšu somiņas, kuras gādā par knupīšu drošību un tīrību, kā arī “Mushie” pārtinamos paklājiņus, kuri ir mūsu “Mushie” Top produkts zīdainīšu vidū – organiskā kokvilna, neatkārtojami skaistās krāsās, stilīgs un unikāls, visu māmiņu iemīļots, kas noder dodoties ceļojumos, vai jebkur, kur dodies ar savu mazo, lai varētu uzklāt uz jebkādas virsmas un pārģērbt mazo.

Svarīgs faktors, visas "Mushie" rotaļlietas ir ilgtspējīgas, kvalitatīvas un drošas. Mūsu pircēji ļoti novērtē kvalitāti. Par ko mums ir liels prieks. Ilgtspējīgums nodrošina spēlēšanos no paaudzes paaudzei. Mēs rūpējamies par to, lai Jūsu bērnam tiek vislabākais. Sekojam līdzi mūsdienu bērnu un māmiņu interesēm un vajadzībām ik dienas, līdz ar to, mūsu e-veikals tiek papildināts ar daudz jauninājumiem, lai bērniem varētu piedāvāt visinteresantākās, visatbilstošākās un attīstošākās rotaļlietas un ne tikai. Draudzīgas cenas visiem.

Aicinām iepazīties arī ar citām preču kategorijām mūsu e-veikalā - tur atradīsiet unikālas, attīstošas rotaļlietas un ikdienas lietiņas katrai gaumei. Mūs var atrast arī instagram platformā – zazzaa_kidsshop, kā arī facebook platformā – ZAZZAA_kidsshop. Zibenīga piegāde uz pakomātu vai kurjeru visā Latvijā. “ZAZZAA” mājas ir Jelgavā, tāpēc jelgavniekiem ir priekšrocība katru dienu saņemt sev vēlamo preci.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk