Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
AUTORIZĒTIES
PRODUKTU KATEGORIJAS
IZVĒLNE
01E971F0-FFCF-4A0A-9EFE-ED4CC8CE8C5B
5EE898B2-18B2-4A15-8671-3F711A5C7F94
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
CD82F479-4FAF-4681-9692-7B28D3DD5D8D Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
KOKA ROTAĻLIETAS
Rāda 1-12 no 105 precēm

Mūsu e-veikals piedāvā dažādas spēles un rotaļlietas bērniem, sākot ar pavisam mazu zīdainīšu, līdz pat lielo pasaules pētnieku interesēm!

Labākā dāvana bērnam ir rotaļlieta. Kā vienu no pieprasītākajām rotaļlietām varam minēt – koka rotaļlietas. Koka rotaļlietas mūsu e-veikalā ir pieejamas daudz un dažādas – daudzkrāsainas, rotaļīga dizaina veidotas, kvalitatīvas – sākot ar vienkāršām grabuļveida līdz pat sarežģītām koka klucīšu kraušanām un konstruktoriem. Mūsu izvēlētās koka rotaļlietas ir bērniem drošas, kas ir ļoti būtiski, lai bērns spēlējoties ar tām būtu pasargāts. Katra koka rotaļlieta ir iesaiņota savā kastē, vienmēr līdzi nāk instrukcija un brīdinājums, kur ir sīki uzskaitīts, kādam vecumam šīs koka rotaļlietas ir paredzētas. Ir koka rotaļlietas, kas satur sīkas detaļas.

Mūsu e-veikalā ir pieejamas neparastas, unikāla dizaina veidotas koka rotaļlietas, kas bērniem attīsta dažnedažādas prasmes. Mūsu mērķis ir atlasīt un piedāvāt bērniem koka rotaļlietas, kas attīsta sīko pirkstu muskulatūru, jo kā zināms, tas ir pirmsākums bērna valodas attīstībai. Ne mazāk būtiskas mūsu piedāvājumā ir koka rotaļlietas, kas attīsta loģisko domāšanu, uztveri, intelektuālo, audio un vizuālo attīstību.

Svarīgs faktors – visas pieejamās koka rotaļlietas ir ilgtspējīgas, kvalitatīvas un drošas. Mūsu pircēji ļoti novērtē kvalitāti. Par ko mums ir liels prieks. Ilgtspējīgums nodrošina spēlēšanos no paaudzes paaudzē.

Mēs rūpējamies par to, lai Jūsu bērnam tiek vislabākais. Mūsuprāt, koka rotaļlietas ir nepieciešamas un vajadzīgas katra maza bērna bērnībā, jo koks ir tīrs, ekoloģisks un dzīvs. Tikpat dzīvs kā mazais pasaules izzinātājs. Koka rotaļlietas ir krāsotas ar tīrām un ekoloģiski drošām krāsām uz ūdens bāzes. Mūsu piedāvātās koka rotaļlietas ir veidotas ar lielu rūpību un atbildību.

Koka rotaļlietas palīdz izzināt krāsas, formas, lielumus un dažādību (kvadrāts, trīsstūris, trapecveida, zvaigzne, puslode, aplis u.c.), telpisko uztveri, u.c. Koka rotaļlietas attīsta iztēli, veicina lomu rotaļas, kas ir pirmsskolas vecuma bērnu dzīves veids. Mūsu e-veikalā pieejamās koka rotaļlietas veicina bērnu iesaistīšanu pieaugušo aktivitātēs, nodrošinot iespēju mācīties caur rotaļām. Mēs piedāvājam koka rotaļlietas, kas attīsta arī radošumu, sociālās un emocionālās iemaņas, kustību iemaņas. Sekojam līdzi mūsdienu bērnu interesēm ik dienas, līdz ar to, mūsu e-veikals regulāri tiek papildināts ar daudz jauninājumiem, lai bērniem varētu piedāvāt visinteresantākās un attīstošākās koka rotaļlietas un ne tikai.

Bērniem patīk rotaļāties ar ikdienā mājās redzētām lietām, tieši tāpēc “ZAZZAA” ik dienas meklē jaunas koka rotaļlietas - stilīgas, mūsdienīgas koka rotaļlietas, kas patiks mūsdienu bērniem – piemēram, koka kafijas automāts īstām baristām, koka putekļsūcējs, koka tosteris garšīgām brokastu maizītēm, koka gludināmais dēlis, tāds pats kā māmiņai, kad tiek gludinātas drēbes, koka darba galds, tāds pats kā tētim, kad viņš rosās savā garāžā un labo kādu mājās saplīsušu lietu, cepeškrāsns ar katliem un pannām, tādi paši priekšmeti, kādi atrodami mājās, bet visi droši, mazām rociņām domāti, perfekti ieskicēti un radīti, lai mazais pasaules pētnieks justos tāds pats kā pieaugušais.

Aicinām iepazīties arī ar citām preču kategorijām mūsu e-veikalā - tur atradīsiet unikālas, attīstošas rotaļlietas un ikdienas lietiņas katrai gaumei. Mūs var atrast arī instagram platformā – zazzaa_kidsshop, kā arī facebook platformā – ZAZZAA_kidsshop. Zibenīga piegāde uz pakomātu vai kurjeru visā Latvijā. “ZAZZAA” mājas ir Jelgavā, tāpēc jelgavniekiem ir priekšrocība katru dienu saņemt sev vēlamo preci.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk