Valoda
LV F2C220B3-81FC-4B1B-A945-B32EBEDD8B00
Tavs profils
AUTORIZĒTIES
PRODUKTU KATEGORIJAS
IZVĒLNE
01E971F0-FFCF-4A0A-9EFE-ED4CC8CE8C5B
5EE898B2-18B2-4A15-8671-3F711A5C7F94
Preču katalogs
0.00 EUR
Grozs ir tukšs!
CD82F479-4FAF-4681-9692-7B28D3DD5D8D Mans grozs
F5DAB5D8-9138-4B52-A26A-6DBB795A9EF4
Kopā apmaksai:
0.00 €
Par mums

STĀSTS PAR MUMS

Mēs esam divas fantastiskas sievietes, labas draudzenes un lieliskas mammas - ZANE un AIGA, kuras ir apvienojušās, lai radītu “ZAZZAA”.

Mums katrai ir divi brīnišķīgi lolojumi, tāpēc zinām, cik svarīgi ir bērnam dot visu, to pašu labāko, mīļāko, kvalitatīvāko un drošāko. Tieši tāpēc, Mūsu “ZAZZAA” ir viss par un ap bērniem, sākot ar pavisam mazu bērnu interesēm, beidzot ar pasaules izzinošajiem pētniekiem.

Īsumā, kā tad tapa ideja par “ZAZZAA”. Mēs abas bijām mazuļa kopšanas atvaļinājumā. Kā mēs visi zinām, tieši šajos “atvaļinājumos” sievietēm rodas jaunas vēlmes, neizsakāmi interesantas sajūtas, ko gribas piepildīt un realizēt. Šķiet, ka ar lielu vēja virpuli tikām ierautas jaunā piedzīvojumā, ko vēlējāmies abas. Mēs abas bieži ciemojāmies kopā, mūsu ģimenes cieši savā starpā draudzējas. Un tad vienā saules pielietā pavasara pēcpusdienā abām radās doma par “ZAZZAA”. Zinājām uzreiz, ka “ZAZZAA” būs viss priekš bērniem, jo Mūsu ģimeņu prioritāte vienmēr ir bijuši bērni, mēs esam līdzās ar viņiem rītos, vakaros, ikdienā, ceļojumos utt., un zinām, cik ļoti būtiski un svarīgi ir, ja bērniem apkārt ir mērķtiecīgas, attīstošas un rotaļīga dizaina veidotas rotaļlietas, kas attīsta bērnu kopveselumā un ļauj viņam augt veselam un priecīgam. Tā arī solīti pa solītim tipinājām uz priekšu. Viss mums bija jauns, nezināms, bet tik ļoti interesants. Mēs daudz domājām, darījām, eksperimentējām, izzinājām, apzinājām un to visu arī vēl tagad darām ik dienas, lai spētu Jums, mīļie, “ZAZZAA” Draugi piedāvāt visu to pašu labāko un neparastāko Jūsu mazajam pasaules pētniekam. Mēs no sirds cenšamies, piedāvājot Jums pārbaudītāko, kvalitatīvāko – rotaļlietas, ikdienas lietiņas Tavam mazajam, Drauga mazajam, dāvanām un raudzībām u.c.

Ar lielu mīlestību 2022. gada vasaras beigās - 31.augustā, mūsu trešais mazais lolojums “ZAZZAA” uuuuu… kā gaisa balons gāja augšā debesīs plašajā pasaulē. Tas mums bija liels sākums un lieli svētki. Gan Mums, gan Jums. Mēs nevarējām izteikt vārdos, cik gandarītas, priecīgas un saviļņotas bijām mēs abas, lai taptu šis viss, kas bija beidzot reāls un gatavs. Tas bija neticami. Dziļa mīlestība un pateicība Mūsu ģimenēm, vīriem un bērniem, par neizmērojami lielu atbalstu un mīļumu, lai taptu “ZAZZAA”. Paldies.

PAR MŪSU E-VEIKALU

Mūsu E-veikals www.zazzaa.lv piedāvā dažādas spēles un rotaļlietas bērniem, sākot ar pavisam mazu zīdainīšu, līdz pat lielo pasaules pētnieku interesēm. Labākā dāvana bērnam ir rotaļlieta. Mūsu E-veikalā www.zazzaa.lv ir pieejamas neparastas, unikāla dizaina veidotas rotaļlietas, kas bērniem attīsta dažnedažādas prasmes. Mūsu mērķis bija atlasīt un piedāvāt bērniem rotaļlietas, kas attīsta sīko pirkstu muskulatūru, jo kā zināms, tas ir pirmsākums bērna valodas attīstībai. Ne mazāk būtiskas E-veikala piedāvājumā ir rotaļlietas, kas attīsta loģisko domāšanu, uztveri, intelektuālo, audio un vizuālo attīstību. Svarīgs faktors, visas pieejamās rotaļlietas E-veikalā ir ilgtspējīgas, kvalitatīvas un drošas. Mūsu “ZAZZAA” E-veikalā atradīsiet gan dažādas koka rotaļlietas, gan dažnedažādākas mīkstās rotaļlietas, kā arī spēles un puzles.

Mūsu E-veikals piedāvā plašu sortimentu ar kvalitatīvām un ilgtspējīgām bērnu ikdienas lietām. Mūsu E-veikala bērnu ikdienas lietu piedāvājumā atradīsiet gan knupīšus, gan visu nepieciešamo ēšanai, gan apģērbu, gan arī dažādas citas ikdienai nepieciešamas lietiņas.

Mūsu E-veikalā atradīsiet arī dažādus aksesuārus bērniem, kā arī bērnistabai, kas izkrāsos Tava bērna ikdienu.

Mūsu “ZAZZAA” E-veikalā mēklē tādus pasaulē zināmus zīmolus kā – Wooly Organic, Mushie, Bibs, Frigg, Little Dutch, Kid`s Concept, Jabadabado, Moonie, Quax.

Mūsu E-veikals ik dienas tiek papildināts ar daudz jauninājumiem, lai bērniem varētu piedāvāt visinteresantākās un attīstošākās rotaļlietas un ikdienas lietiņas.

MŪSU E-VEIKALS SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus! Meklē mūs Instagram un Facebook platformās – ZAZZAA_kidsshop.

Ko nu daudz vairs stāstīt, dodamies neatkārtojamā piedzīvojumā kopā!

AR MĪLESTĪBU, ZANE UN AIGA