Šajā vietnē ir ierobežots jūsu pārlūkprogrammas atbalsts. Mēs iesakām pārslēgties uz Edge, Chrome, Safari vai Firefox.
Apsveicam! Tavs pasūtījums atbilst bezmaksas piegādei Tikai €150 līdz bezmaksas piegādei!

Preču atgriešana un naudas atmaksa

Uzņēmumā ZAZZAA mēs vēlamies nodrošināt, lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti ar saviem pirkumiem. Mēs cienām jūs un vēlamies, lai jūsu pieredze ar mums būtu vienkārša un bez problēmām. Gadījumā, ja neesat pilnībā apmierināts ar savu pirkumu, mēs sniedzam iespēju produktu atgriezt.

 1. Atteikuma tiesības:

  Jums kā klientam ir tiesības atteikties no pirkuma 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs vai Jūsu norādītā trešā persona (izņemot pārvadātāju) saņēmusi pasūtīto preci. Lai izmantotu šīs atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs par savu lēmumu, izmantojot skaidru paziņojumu (piemēram, vēstuli, kas nosūtīta pa pastu, faksu vai e-pastu).

 2. Atgriešanas nosacījumi:

  Visas preces ir jāatdod to sākotnējā stāvoklī, neizmantotas, ar visām oriģinālajām etiķetēm un iepakojumu neskartu. Preces, kas ir bojātas vai nav sākotnējā stāvoklī, var nebūt tiesīgas saņemt atmaksu.

 3. Atgriešanas process:

  Lai iegūtu sīkāku informāciju par preces(-u) atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā vai pa tālruni.

 4. Naudas atmaksa:

  Kad būsim saņēmuši atgriezto preci(-es) un apstiprinājuši, ka ir izpildīti atgriešanas nosacījumi, mēs veiksim jūsu naudas atmaksu. Jūs saņemsiet pilnu summu, ko sākotnēji samaksājāt par preci. Atmaksa tiks veikta, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu, ja vien nav panākta cita vienošanās; jebkurā gadījumā šī atmaksa jums neradīs nekādas papildu izmaksas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs jāsedz tiešās preču atgriešanas izmaksas.

Mūsu mērķis ir padarīt jūsu pieredzi ar ZAZZAA pēc iespējas vienmērīgāku un patīkamāku. Mēs augstu vērtējam jūsu uzņēmumu un cenšamies nodrošināt, lai visi jūsu pirkumi būtu apmierinoši. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība ar atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Paldies, ka iepirkāties veikalā ZAZZAA.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie noteikumi var tikt periodiski atjaunināti, lai atspoguļotu visas nepieciešamās izmaiņas. Lai iegūtu jaunāko informāciju, vienmēr skatiet šo lapu.

Grozs

Apsveicam! Tavs pasūtījums atbilst bezmaksas piegādei Tikai €150 līdz bezmaksas piegādei!
Vairāk produktu nav iespējams iegādāties

Tavs grozs ir tukšs